Burun Dolgusu

Burun Dolgusu

Ameliyatsız burun estetiği olarak da adlandırılan burun dolgusu işlemi burun ucu kaldırmak, kavisli burun yapısında düzeltme sağlamak için buruna yapılan bir dolgu enjeksiyon uygulamasıdır.

El Gençleştirme

El Gençleştirme

El gençleştirme, son dönemlerde oldukça popüler olan bir el güzelleştirme tekniğidir. El estetiği uygulamaları ile yaşlanma belirtileri gösteren ellerden zamanın izlerini silmek ve ellerin genç görünmesini sağlamak mümkün.

Bacak Germe

Bacak Germe

Bacak germe ameliyatı ya da halk arasında sık kullanımı ile uyluk germe ameliyatı özellikle iç bacak sarkmasıproblemini gidermek amacıyla yapılan bir bacak inceltme estetiğidir.

Popo Kaldırma

Popo Kaldırma

Protez ile popo büyütme\ popo kaldırma ameliyatı, kadınlara hayal ettiği dolgun, dik ve yuvarlak görünümlü kalça estetiği sunan bir cerrahidir.

Mini Karın Germe

Mini Karın Germe

Mini karın germe ameliyatı, fazla kilolu olmayan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir karın estetiğidir.

Sırt Liposuction (Sırt Yağ Aldırma)

Sırt Liposuction (Sırt Yağ Aldırma)

Sırt liposuction, sırt yağları için uygulanan bir sırt inceltme işlemidir. Sırttan yağ aldırma sonrası kişi arzuladığı sırt estetiği görünümüne kavuşur.

Bacak Estetiği

Bacak Estetiği

Bacak estetiği, bacak şeklindeki birçok farklı sorunun tedavisi için uygulanan cerrahi bir operasyondur.

Vaser Liposuction

Vaser Liposuction

Vaser liposuction ya da halk dilinde kullanımıyla liposakşın günümüzde sıkça uygulanan bir liposuction türüdür.

Kilo Verme Sonrası Operasyon

Kilo Verme Sonrası Operasyon

Kilo verdikten sonra sarkmalar için yapılan estetik operasyonlarla vücut şekillenme sağlanarak kişinin arzu ettiği estetik vücut görünüme kavuşturulur.

Annelik Estetiği (Mommy Makeover)

Annelik Estetiği

Annelik estetiği ya da diğer adıyla anne estetiği ile amaç, annenin hamilelik öncesi daha sıkı ve daha fit olan vücut profiline tekrar sahip olabilmesini sağlamaktır.