Search

Jalupro Super Hydro

İçerik Listesi

Cildimiz zamanla incelir, lekelenir, kırışır ve matlaşır. Günümüz medikal estetik yöntemleri sayesinde artık ameliyatsız ve oldukça konforlu işlemlerle cildi yenilemek mümkün. Üstelik çok hızlı bir şekilde… Doğal yüz gençleştirme ve yüz şekillendirme yöntemi olan Jalupro Super Hydro da bu yöntemler arasında en etkili olanlardan biridir. Ciltte güçlü bir lifting etkisi ve yenileme yaratan Jalupro içerik formülü ile daha canlı daha sıkı ve daha genç bir cilt yapısı kazandırır. Jalupro yaptıranlar ilk seansta ciltlerindeki etkili değişimi görürler.

Jalupro Super Hydro Nedir?

Zaman geçiyor yaş ilerliyor derken cilt kalitesinde gözle görülür bir azalma yaşanır. Bunun yanı sıra güneşin zararlı etkileri, stres, sigara gibi etmenler de cildin yaşlanma sürecini hızlandırır. Tüm bu faktörlerle nemini yitiren cilt, zamanla elastikiyetini ve ışıltısını da kaybeder. Temel sebep cildin artık eskisi kadar kolajen gibi önemli bir proteine sahip olmamasıdır. Jalupro Super Hydro, ciltte kolajen miktarının azalması ile oluşan bu olumsuzlukları ortadan kaldırmayı hedefleyen medikal estetik bir işlemdir. Jalupro serum, Jalupro H100 olarak da adlandırılır. Jalupro içerik formülü ile cilde ihtiyacı olan gereksinimleri sağlar. Jalupro, liflerde elastikiyetin artmasına ve cildin genç yapısını tekrar kazanmasına destek veren bir vitamin enjeksiyonudur.

Jalupro Super Hydro hakkında bilgi almak ve randevu için formu doldurun.

Jalupro Super Hydro İçeriği Nedir?

Gençlik serumu, gençlik aşısı olarak da bilinen jalupro içerik formülü cildin en önemli ihtiyacı olan nem faktörünü sağlayan temel maddeleri yoğun olarak içerir. Temel olarak ana içeriği çapraz bağsız hyaluronik asit zemininde yer alan kolajen aminoasitleridir.       

Askılayıcı ligamentlerde daha güçlü kolajen ve elastin yapılanmasını sağlayan 7 fonksiyonel amino asit içerir. Bunlar; glycine, proline, lysine, leucine, alanine, valine ve arginine’dir. Bu amino asitler, proteinin yapı taşıdır ve ciltteki yaşlanmayı engelleyici geciktirici özelliktedir.

Jalupro, uzun süreli fibroblast aktivasyonu için 3 özel peptit içerir. Peptitler, amino asitlerin küçük zincirleridir. Kolajen üretmek, fibroblastlara sinyal göndermek, hormonlar, nörotransmitterler veya enzimler hatta daha büyük proteinler için yapıtaşı olmak gibi hücresel süreçleri aktive etmek adına hareket ederler. 

Bu 3 özel peptit; acetyl decapeptide 3, acetyl tetrapeptide 5, oligopeptide 24’tür. Acetyl decapeptide 3, ciltte kolajen ve elastin rejuvenasyonu sağlar. Acetyl tetrapeptide 5, ciltte kolajen yıkımını inhibe eder ve cildi nemlendiren bir özelliktedir. Oligopeptide 24 ise hücre büyümesi ve göçünde regülasyon ve ECM güçlendirme sağlar. ECM; yani ekstraselüler matriks temel olarak cilt hücrelerine destek veren bir yapıdır.

Jalupro Super Hydro

Jalupro Super Hydro Hangi Amaçla Kullanılır?

Jalupro, cildin doğal içeriklerle yenilenmesini ve şekillenmesini sağlayan bir işlemdir. Temel işlevlerinden ilki çeşitli nedenlerle oluşabilen hücresel hasarın hızlı bir şekilde onarımını sağlamaktır. Özel bir teknikle uygulanan Jalupro, özellikle orta yüz bölgesinde lifting etkisi yaratır ve bu alana doğal bir şekil verir. Yavaşlamış hücresel yapılanmanın yeniden aktivasyonu tetikler.

Yaşın ilerlemesi, sigara içmek, güneş hasarı gibi farklı nedenlerle matlaşan, nemini kaybeden cilde yeniden sağlıklı bir görünüme ulaştırır. Jalupro göz altı problemleri için de etkilidir. Göz çevresi koyu halka, göz altı morlukları sorunları için de kullanılabilir. Göz çevresi bölgesine esneklik katar. Ciltte oluşan kırışıklık ve sarkmaların toparlanmasını destekler. Akne problemi, çeşitli iz ya da lekelerin tedavisinde de uygulanabilir. Jalupro, cildi besler ve güçlendirir. 

Randevu Talep Edin

Süreç:

"*" gerekli alanları gösterir

✓ Valid number ✕ Invalid number
Randevu almak istediğiniz doktorlarımızı seçiniz:
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.

Jalupro Super Hydro Hangi Bölgelere Uygulanır?

Jalupro, cilt problemi yaşanan vücutta istenilen her bölgeye uygulanabilir. Temel uygulama alanı yüz bölgesidir. Yüz bölgesinde oluşmaya başlayan nem kaybı, ince kırışıklık ya da çizgileri ortadan kaldırmayı amaçlar. Yaşlanma etkilerini ortadan kaldırır ve ciltte gençleşme sağlar. Yüz dışında boyun, el, dekolte bölgesi de Jalupro uygulama alanlarıdır. El üstü ve diz bölgesi gibi sarkma sorununun oluştuğu bu bölgelere esneklik katar. Kısacası kırışıklık, nem kaybı, leke, matlaşma gibi birçok cilt sorununun görüldüğü tüm bölgelere güvenle uygulanabilir.

Jalupro Super Hydro Nasıl Uygulanır?

Jalupro Super Hydro enjeksiyon yani mikro iğnelerle uygulanan bir cilt gençleştirme ve cilt şekillendirme yöntemidir. Bu süreçte kullanılan iğneler oldukça incedir. Mezoterapi ya da nem dolgusu işlemi gibi düşünülebilir. Uygulama öncesinde cilt temizlenir ve iğne enjeksiyonuna bağlı herhangi bir acı, ağrı hissedilmemesi anestezik krem uygulanır. Anestezik krem ile uygulama esnasında acı ya da ağrı hissedilmez.

Yüz bölgesinde istenilen etkili sonucu sağlamak için 6+1 nokta tekniği kullanılır. Bu teknik yüzün lifting olmasını sağlayan asıcı bağları güçlendirme yöntemidir. Uygulama yapılan alanlar, yüzün her iki yanında belirlen bio estetik noktalardır. Belirlenen bu noktalarda enjeksiyonlarla derin dermise kadar ulaşılır. Jalupro enjeksiyon işlemi uygulama noktasının büyüklüğüne göre değişse de ortalama 15-20 dakika kadar sürer. Uygulama sonrası kişi günlük hayatına devam edebilir. Sosyal ya da iş yaşamı etkilenmez.

Jalupro Super Hydro

Jalupro Super Hydro Kimler İçin Uygundur?

Daha canlı, pürüzsüz, sıkı ve parlak bir cilde sahip olmak isteyen her yaşta kadın ve erkeğe Jalupro uygulanabilir. Nem kaybı yaşayan ciltler en uygun adaylardır. Nem kaybı olan her cilt tipine her mevsim Jalupro işlemi güvenle yapılabilir. Cildi gençleştiren ve aynı zamanda doğal bir şekilde şekillendirme sağlayan bir yöntem olduğu için 20’li yaşlardan itibaren herkese uygulanabilir. Özellikle cildi hasar görmüş ileri yaştaki kişiler ve daha hızlı sonuç almak isteyen kişiler yaptırabilir. 

Uygulama için yaş sınırı 18’dir. İşlem için kişinin önemli bir sağlık probleminin olmaması gerekir. Diyabet, kanser, kan hastalıkları gibi önemli problemlerin varlığında uygulanamaz. Uygulama yapılacak ciltte herhangi bir cilt enfeksiyonu, yara gibi dermatolojik bir sorunun olmaması gerekir. Jalupro uygulaması hamilelik ve emzirme dönemlerinde de yapılamaz.

Jalupro Super Hydro Uygulama Öncesi Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Jalupro öncesinde genel sağlık durumunuz, kullandığınız ilaçlar hakkında hekiminize bilgi verin.
  • Yüzünüzde botoks, dolgu gibi medikal estetik işlemler varsa uygulama öncesi mutlaka hekiminize belirtin.
  • İşlemden 3 gün önce alkol alımını bırakın. İşlemden sonra birkaç gün de alkol almamaya özen gösterin.
  • Jalupro uygulaması sonrası yüzün güneşten korunması gerekir. Yoğun koruma sağlayan bir güneş koruyucu kremi düzenli olarak kullanın.
  • Nadir de olsa enjeksiyon işlemine bağlı olarak kızarıklık, morluk ya da şişlik görülebilir. Bu kişinin cilt yapısına gör gelişebilen bir etkidir. Ancak bu etkiler oluşsa da iş ya da sosyal hayatı etkileyecek boyutta olmaz. İşlemden hemen sonra işinize geri dönebilirsiniz.
  • İşlem yapılan bölgelere en az 6 saat su değdirilmemesi gerekir. Jalupro sonrası ilk gün banyo yapmayın. Birkaç gün sıcak su kullanmayın.
  • İşlemden sonra özellikle ilk 24 saat makyaj yapmayın. Uygulama bölgesine kozmetik ürün kullanmayın. Güneş koruyucu dışına krem sürmeyin.
  • Jalupro uygulamasından sonra birkaç gün yüz üstü yatmayın. Özellikle ilk gün sırt üstü ve başınız hafif yüksekte kalacak şekilde uyumaya çalışın.
  • Yoğun spor aktivitelerinde bulunmayın. Özellikle ilk 2-3 gün buna dikkat edin. Hafif tempo yürüyüşler yapabilirsiniz.
  • Jalupro Super Hydro sonrası 1-2 hafta kadar havuz, solaryum, hamam, buhar banyosu, sauna gibi aktivitelere ara verin.

Jalupro Super Hydro Konusunda Sık Sorulan Sorular

Jalupro yaptıranlar sıklıkla şu sorunun cevabını merak ederler: “Jalupro serum etkisini ne zaman gösterir?”. Jalupro içerik formülasyonu cilt gençleştirme ve yenileme için özel ve yoğun bir karışım ihtiva eder. Kişinin yaşına, cilt yapısına göre değişebilse de genellikle ilk seanstan itibaren etkisini göstermeye başlar. Özellikle nemlendirme özelliğini ilk bir hafta içerisinde aktif bir şekilde ortaya koyar. İlk bir ay içerisinde de kolajen üretimi hızla aktive olur ve etkisi daha da belirginleşir. 

Kaç seans Jalupro işlemi yaptırmak gerektiği kişinin yaşına, cilt yapısına, cilt sorunlarına, istediği etkiye göre değişebilen bir durumdur. Medikal estetik uygulamalarının başarılı sonuçlar yaratabilmesi için kişiye özel bir planlama ile yapılması gerekir. Jalupro Super Hydro da bu şekilde ilerlemektedir.

Kişinin cildi analiz edildikten sonra hedefe ulaşabilmek için kaç seans işlem yapılması gerektiği planlanabilir. Eğer kişinin cildinde yoğun sorunlar yoksa genel olarak bir ay arayla 2 uygulama başlangıç için planlanabilir. Kişinin cildi çok hasarlıysa ya da elastikiyet derecesini yoğun bir şekilde kaybetmişse 4-5 seans Jalupro işlemi de yapılabilir. Etkili sonuç için gerekli seans sayısı cilt analizinden sonra belirtilebilir.

Jalupro Super Hydro özel içeriği ile tüm cilt tipinde uzun süre etkili sonuçlar yaratabilen bir işlemdir. Jalupro yaptıranlar etkisini uzun süre gözle görülür bir şekilde hissederler. Kişinin yaşına, cilt kalitesine, sigara içmesine, cilt bakım kurallarına uymasına göre değişse de genellikle 1 seneye kadar etki devam eder. Hekim tarafından kişiye özel olarak belirlenen plan çerçevesinde Jalupro işleminin dönemsel olarak yenilenmesi etkisinin uzun süre kalıcılığını sağlar.

Jalupro Super Hydro içeriğinde kişinin sağlığına zarar verebilecek herhangi bir madde yoktur. Jalupro içerik maddeleri cilt sağlığı içerik gerekli olan doğal maddelerdir. Temel içerik zaten vücudumuzda da bulunan ve doğal olarak üretilen hyalüronik asittir. Yine Vücudumuzda kolajen sentezi için gerekli olan amino asitleri içerir. Bunun için herhangi bir yan etki ya da alerjik reaksiyona neden olmaz. Bugüne kadar Jalupro yaptıranlar tarafından da bir yan etki bildirilmemiştir.

Jalupro az su içilme, yoğun olarak sigara ve alkol kullanımı, cildi temiz tutmama, mevsimsel etkiler, kalitesiz makyaj ürünleri kullanımı gibi çeşitli nedenlerle nemini ve kalitesini yitiren cilde yeniden parlak ve canlı bir görüntü kazandıran bir gençlik aşısı ya da diğer bir deyişle vitamin serumudur. Jalupro fiyat bilgisi yapılan cilt analizinden sonra belirtilebilir. Çünkü her cildin ihtiyacı olan seans sayısı farklıdır. 

Jalupro fiyat bilgisi almak ve cilt analizi yaptırmak için bizimle iletişime geçin.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Benzer Uygulamalarımız

icon-angle icon-bars icon-times