Search

Octoline İle Profesyonel Cilt Bakımı

İçerik Listesi

Pürüzsüz bir cilt için ideal bir cilt temizliği sunan Octoline profesyonel bir cilt bakımı uygulamasıdır. Son zamanlarda en iyi cilt bakımı uygulamaları arasında yer alan Octoline teknolojisi ile yağlı ve lekeli ciltler başta olmak üzere her cilt tipi için ihtiyacı olan ideal bakım sağlanır. Octoline ile profesyonel cilt bakımı içerdiği hazır protokollerle cilde nefes aldıran, cildi güzelleştiren ve cildi parlatan bir işlemdir. Kolay uygulanabilir bir işlem olan Octoline cilt bakımı, ağrısız ve acısız bir şekilde cilt kusurlarının giderilmesine destek verir.

Neden Cilt Bakımı Yaptırmalıyız?

Cildimiz zamanla hem yaşın ilerlemesi hem de çevresel faktörlerin etkisi ile canlı ve aydınlık görünümünü kaybeder. Bunun için cildin ihtiyacı olan şeyleri cilt bakımı ile yerine koymak gerekir. Kısacası cildin temiz, parlak ve sorunsuz görünümünü uzun süre korumak cilt bakım uygulamaları ile mümkün olur. Cilt bakımı uygulamaları cildin en etkili şekilde nemlenmesini, beslenmesini sağlar ve cilt kalitesini artırır. Bu yüzden doğal cilt ürünleri kullanmak düzenli medikal bakımlardan destek almak gerekir. Cilt ihtiyacının doğru olarak belirlenmesi ve buna göre bir planlama ile cilt bakımı yaptırmak sağlıklı, pürüzsüz ve canlı bir ciltlere sahip olmayı sağlar.

Octoline İle Profesyonel Cilt Bakımı

Octoline Cilt Bakımı Nedir?

Octoline ile profesyonel cilt bakımı, 8 uygulamanın bir arada olduğu medikal bir işlemdir. Octoline teknolojisi, çoklu cilt bakımı sistemlerini bir arada bulunduran bir cihazdır. Octoline ile profesyonel cilt bakımı basit ve hızlı bir şekilde uygulanan, klinik etkinliği kanıtlanmış en iyi cilt bakımı uygulamalarından biridir. Her cilt tipine güvenle uygulanabilen octoline cilt bakımı ciltteki birçok soruna çözümler sunar. Bu işlem, rutin cilt bakımı yaptırmak isteyen kişiler için de, cildinin özel bakım tedavisine ihtiyacı olan kişiler için de uygundur.

Octoline ile profesyonel cilt bakımı, etkin bir cilt temizliği sağlar ve yoğun bir nemlendirme, beslenme etkisi ile sağlıklı ve ışıltılı bir cilt sunar. Octoline cilt bakımı 8 farklı uygulama ile oldukça konforlu ve etkili bir yöntemdir. Octoline cilt bakımının jet mod, sono mod, iyon mod ve ultrason mod olarak 4 farklı program modu bulunur.

Octoline Cilt Bakımı hakkında bilgi almak ve randevu için formu doldurun.

Octoline Cilt Bakımı Aşamaları Nelerdir?

Octoline cilt bakımı, cildin sağlıklı ve parlak görünümünü korumak için gerekli olan işlemleri aşama aşama gerçekleştirir. Jet-peel, iyontoforez ve ultrason fonksiyonları ile 8 uygulamanın bir arada yapılması Octoline cilt bakımı sürecinin profesyonel yapısını ortaya koyar. Günümüzde birçok farklı cilt bakımı uygulaması var. Ancak çoklu cilt bakım sistemlerini bir araya getirerek profesyonel bir hizmet sunan tek yöntem Octoline teknolojisidir. Octoline, cilt temizliği ve cilt bakımının yanı sıra cildin toparlanması ve cildin beslenmesini; ultrason spatula, lifting, yüz ultrasonu, göz çevresi ultrasonu, iyontoforez, jet peel, iyontoroller ve sprey aşamalarını sağlayan 8 başlığı ile sunar.

Octoline cilt bakımını işleminde ultrason

Octoline cilt bakımı işleminde ultrason fonksiyonu cildin derinlemesine temizlenmesini sağlar.

Bu teknolojideki ultrason, 17.000 – 20.000 Hz üzerindedir ve insan kulağının duyamayacağı ses dalgalarını içerir. Octoline cilt bakımında uygulanan ultrason saniyede 20.000 – 30.000 arasında mikro titreşim gönderir. Bu ultrason dalgaları cilt üzerinde küçük titreşimler yaratır ve cildin temizlenmesini sağlar. Cilt ölü derilerden arındırılır ve gözenekler açılır.

Octoline cilt bakımı işleminde iyontoforez

İyontoforez, cilde transdermal ilaç verme işlemidir. İyontoforez ile efektif besin maddeleri ve aktif maddeler dermis tabakasına verilir. Octoline cilt bakımı iyontoforez fonksiyonunda anod ve katod uçlarla iyon geçişi sağlanır. Cilde suda eriyebilen aktif maddeler ve ilaçlar verilir. Ardından cilt tarafından emilimi gerçekleştirilir. Böylelikle cildin nemlendirme ve gençleştirme hedefleri sağlanır. Octoline cilt bakımı aşamalarında iyontoforez fonksiyonu ile cilt uyarılır. Bu uyarı ile kolajen, elastin üretimi artar ve cilt sıkılaşır. Ciltte hücre bölünmesi artar. Cilt ve dokuların daha fazla beslenmesi sağlanır. İyontoforez ince çizgilerin giderilmesine de katkı sağlar.

Octoline cilt bakımı işleminde jet peel

Octoline cilt bakımı sürecinde önemli bir fonksiyon olan jet peel aşaması ise ölü cilt katmanlarını giderir ve cilt gözeneklerini temizler. Bu fonksiyon, güçlü hava kompresörleri ile kinetik enerjileri artırılmış mikro boyuttaki su ve hava damlacıkları deri yüzeyine verir. Bu süreçte cilde peeling etkisi sağlanır ve ciltteki ölü tabakalar temizlenir. Bu peeling, deride mikro kanalların açılmasını destekler ve cilde uygulanan doğal cilt ürünlerinin de emilimini artırır. Homojen bir cilt tonu kazandırılır.

Octoline İle Profesyonel Cilt Bakımı

Octoline Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Octoline cilt bakımı işlemi için öncelikle cilt makyajdan arındırılır ve işleme hazır hale getirilir. Cilt temizliği, sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt için en önemli aşamadır. Etkili bir cilt bakımı için cilt yapısına uygun doğal cilt ürünleri kullanarak işlemler yapmak gerekir. Octoline cilt bakımı sürecinde tüm aşamalar acısız ve ağrısızdır. Bunun için cilt bakımı sırasında anestezik bir krem kullanılmaz. Kişinin cilt ihtiyacına göre octoline mod belirlenir ve tüm başlıklarla sıra ile      cilde uygulanır. Cildi temizleme, arındırma, nemlendirme, besleme için en doğal cilt ürünleri kullanılarak aşamalar tamamlanır. Yaklaşık olarak 45 dakika içinde octoline cilt bakım işlemi tamamlanır. Ardından cilt ihtiyacına özel olarak belirlenen cilt bakım maskeleri uygulanarak işlem sonlandırılır. İşlem sonrası kişi hemen sosyal ya da iş hayatına devam edebilir.

Randevu Talep Edin

Süreç:

"*" gerekli alanları gösterir

✓ Valid number ✕ Invalid number
Randevu almak istediğiniz doktorlarımızı seçiniz:
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.

Octoline İle Profesyonel Cilt Bakımı Kimler İçin Uygundur?

Doğal cilt bakımı ürünleri kullanılarak cilde yoğun bir bakım ve onarım sağlayan octoline cilt bakımı her cilt yapısı ve cilt rengi için uygundur. Octoline bakım prosedürleri ergenlik döneminden itibaren  kadın erkek herkese uygulanabilir. Ancak hamilelik ya da emzirme dönemlerinde uygulanması tavsiye edilmez. Kanser, diyabet gibi önemli sağlık sorunları olan kişilere uygulanmamalıdır. Yine işlem yapılacak bölgede yara, enfeksiyon gibi cilt sorunları olan ya da herhangi bir dermatolojik hastalığı olan kişilere de Octoline cilt bakımı önerilmez.

Octoline Cilt Bakımı Faydaları Nelerdir?

Octoline cilt bakımı protokolü cildin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Bu konuda en büyük etkisini siyah nokta temizleme özelliği ile gösterir. Ciltte oluşan tıkanık gözenekler açılır ve cildin nefes alması sağlanır. Ölü katmanlardan arındırılan cilt, daha aydınlık ve daha parlak görünür. Yaratılan peeling etkisi ile ciltte aydınlanma sağlanır. İyontoforez yardımıyla cilde antioksidan ürünler yedirilir. Cilt nemlendirme, ciltte kolajen ve elastin üretiminin tetiklenmesi ile ciltte sıkılaşma görülür. Bu işlem ayrıca aknelerin yok edilmesini de destekler. Yağlı ve akne eğilimli ciltler kontrol altına alınır. Octoline cilt bakımı hafif derece kırışıklıkların giderilmesini de sağlar. Düzenli bir şekilde yapılan profesyonel cilt bakımı octoline, cildin yenilenmesini ve gençleşmesini destekler.

Octoline Cilt Bakımı Öncesi ve Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Octoline cilt bakımı öncesinde özel bir hazırlık gerektirmeyen bir işlemdir. Ancak işlem öncesi tüm hastalıklarınız ve kullandığınız ilaçlar konusunda hekiminize bilgi verin. Yine yüzünüzde dolgu ya da botoks gibi medikal işlemler varsa bu konu hakkında da bilgi vermeyi unutmayın. İşlem sonrası bazı ciltlerde hafif kızarıklıklar görülebilir. Bu cilt yapısına göre oluşabilen ve oldukça normal bir etkidir. Birkaç saat içinde bu kızarıklık yok olur.

Octoline cilt bakımı sonrası bir süre yoğun güneş ışığından cildi korumak gerekir. Yüksek faktörlü güneş koruyucu kremler kullanılabilir. İşlem sonrası 24 saat makyaj yapmayın. Yine 24 saat cildinize su değdirmeyin. Octoline cilt bakımı yaptırdığınız gün yoğun spor aktivitelerinde bulunmayın. 1 hafta kadar havuz, solaryum, sauna, hamam gibi aktivitelerden uzak durun. Eğer yüzünüze epilasyon amaçlı lazer yaptıracaksanız, işlemden sonra en az 1 hafta süre geçmesini bekleyin. Octoline cilt bakımı sonrası 1-2 gün yüz üstü yatmamaya çalışın. 

Octoline Cilt Bakımı Konusunda Sık Sorulan Sorular

Octoline cilt bakımı her cilt tipi için uygun bir işlemdir. Çünkü her cilt yapısının ihtiyacına uygun bir mod ile cilt eksiklerini doğru bir şekilde gidermek mümkündür. Profesyonel cilt bakımı sürecinde cilde uygun doğal cilt ürünleri kullanılır. Octoline ile profesyonel cilt bakımı, bu konuda deneyimli kişiler tarafından hijyenik koşullar sağlanan kliniklerde uygulandığı sürece herhangi bir sorun ya da yan etki yaratmaz. Her cilt rengine, her cilt yapısına, her mevsim güvenle uygulanabilir.

Daha sağlıklı görünen parlak bir cilde sahip olmak için düzenli bir şekilde cilt bakımı yaptırmak gerekir. Her cildin yapısına göre profesyonel cilt bakımı seansları arasındaki süre belirlenir. Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt için Octoline ile profesyonel cilt bakımı işlemini, bazı ciltler için ayda bir kez, bazı ciltler için ise 2 ayda bir kez yaptırmak ideal olandır.

Octoline cilt bakımı fiyatı, cilt yapısının ihtiyacı olan seans sayısına ya da kombine tedavilerin gerekliliğine göre belirlenebilir. Bunun için standart bir Octoline cilt bakım fiyatı belirlemek mümkün değildir. İşlem öncesi yapılan muayenede cilt analiziniz sağlandıktan sonra gerekli olan profesyonel cilt bakımı seansları ve ek tedaviler belirlenerek fiyatlandırma yapılabilir.

Octoline ile profesyonel cilt bakımı hakkında bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçin.

Ultracel Q+ Linear kişinin problemine yönelik olarak yüz ve vücudun farklı bölgelerine uygulanabilen bir işlemdir. Burada tamamen kişiye özel bir planlama ile hareket edilir. Ultracel Q+ Linear fiyatı da uygulama yapılacak bölge sayısına bağlı olarak belirlenir.

Ultracel Q+ Linear ameliyatsız yüz germe fiyatları konusunda bilgi almak için bizimle iletişim kurun.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Benzer Uygulamalarımız

icon-angle icon-bars icon-times