fbpx
(0212) 234 34 91
0541 586 29 79
info@babuccu.com

Diğer Dolgu Uygulamaları


Yüz bölgesinde çeşitli noktalarda dolgu uygulaması ile daha güzel ve çekici bir yüz görünümüne ulaşmak mümkündür.

Şakak dolgusu: şakak bölgesinde önemli bir çiğneme kasının oturduğu geniş bir çukur bölge mevcuttur. Bu bölge kimi insanlarda diğerlerine göre daha çukur görünmekte olup bu bölgenin dolgu ile estetik bir görünüme ulaştırılabilmesi mümkündür.

Elmacık kemiği dolgusu: çıkık bir elmacık kemiği erkek ve kadınlarda çekici bir yüz görünümü sağlamaktadır. Elmacık kemiğinin belirgin olmaması orta yüzün silik görünmesine, bu sebeple de kişinin güzelliğine katkıda bulunamamaktadır. Bu bölgenin dolgu materyalleri ile dolgun ve belirgin hale getirilebilmesi mümkün olup yüksek rağbet gören bir uygulama olarak karşımıza çıkar.

Çene dolgusu: yüz bölgesinde dolgu uygulamasının en sık yapıldığı yerlerden birisi de çene bölgesidir. Çenenin küçüklüğü kadınlar ve erkekler açısından arzu edilmeyen bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadınlar biraz daha uzun bir çene ile daha güzel görünebilirken, erkekler ise çenenin her iki yanına yapılan dolgu uygulaması ile daha baskın ve daha maskülen bir çeneye sahip olabilmektedir. Buna ek olarak çenenin ortasında bulunan çene gamzesinin istenmediği durumlarda dolgu uygulaması ile bu çukurluk ortadan kaldırılabilmektedir. Çene dolgusunun işe yaradığı bir diğer durum ise burun-çene oranının düzeltilmesidir. Güzel görünen çekici bir yüzde yan bakışta çene ve burun çıkıntılarının belli bir oran içerisinde olması gerekmektedir. Şekli güzel ancak ileri doğru çıkık bir burun varlığında çeneye dolgu uygulaması ile burun yüze daha yakışan ve eskisi kadar uzun durmayan bir hale gelebilmektedir.

ÜCRETSİZ Randevu ve Bilgi Formu

Size özel fırsatları kaçırmayın!