fbpx
(0212) 234 34 91
0541 586 29 79
info@babuccu.com

Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütme


Liposuction yöntemi ile elde edilen sıvılaştırılmış yağ dokusu vücudun çeşitli bölgelerine enjekte edilebilmekte ve o bölgede kontür düzeltilmesi amacıyla kullanılabilmektedir. Yakın zamana kadar yağ dokusu enjeksiyonu sonrasında yağ dokusunun deri altındaki sağ kalımı, konulabilecek maksimum yağ miktarı, oluşabilecek olası senaryolar hakkında plastik cerrahlar olarak fazla bilgi sahibi değil idik. Ancak son 10-20 senede yapılan geniş tıbbi çalışmalar ve klinik uygulamalardan elde edilen tecrübeler sonucunda yağ dokusunun kullanılabilirliği konusunda yeterli düzeyde bilgi elde edilmiş hale geldi ve tüm dünyada yaygınca kullanılmaya başlandı.

Vücuttan liposuction yöntemi ile elde edilen sıvılaştırılmış yağ dokusu vücudun hacimsel olarak eksik olduğu kısımlarda dolgu materyali olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Meme kadınlar için oldukça önemli bir organdır. Fizyolojik olarak önemli bir görevi olmasının yanında kadınlık algısı açısından da önemli bir yer tutar. Meme hacmi az olan kadınların memelerine hacim kazandırmak için estetik ameliyat talebi dünyanın her yerinde sıklıkla mevcuttur. Her ne kadar kabul gören meme büyütme tekniği meme protezi kullanımı olsa da, memesinde az miktarda hacim artışı isteyen hastalar için, ya da memesinde bölgesel olarak belli bir alanın hacminin artırılmasını isteyen hastalar için yağ enjeksiyonu yöntemi ile oldukça başarılı sonuçlar alınabilmektedir.

ÜCRETSİZ Randevu ve Bilgi Formu

Size özel fırsatları kaçırmayın!

    Whatsapp