fbpx
(0212) 234 34 91
0541 586 29 79
info@babuccu.com

Meme Dikleştirme ve Büyütme


Kilo verme, doğum yapma gibi olaylar sonrasında ya da yapısal olarak memelerinde sarkma oluşan kadınlar meme dikleştirme ameliyatından fayda görmekte ve estetik, dik ve güzel görünümlü memeler ameliyat ile oluşturulabilmektedir.

Buna ek olarak meme büyüklüğünden memnun olmayan kadınlar meme protezi ile daha büyük hacimli ve dolgun memelere sahip olabilmektedir.

Meme dikleştirme ameliyatının gerçekleştirilebilmesi için memenin belli bir hacimde olması gerekmekte olup meme içerisindeki bazı dokuların yeri değiştirilmekte, bazı dokular ise çıkartılmaktadır. Ancak kimi hastalarda memeler küçük ve aynı zamanda sarkık olabilmektedir. Bu hastalarda meme dikleştirme tekniğine uygun olarak bazı dokular çıkartıldığında memeler daha da küçük hale gelebilmektedir. Bu sebeple meydana gelen hacim kaybını önlemek amacıyla bu hastalarda meme dikleştirme ameliyatına ek olarak meme protezi kullanılarak hacim artışı sağlamak gerekmektedir. Meme dikleştirme ameliyatında sıklıkla meme ucunu çevreleyen kahverengi alan etrafında dairesel bir dikiş izi ile bu izden aşağı doğru inen ince bir dikiş izi geriye kalmaktadır. Kimi hastalarda meme tipine bağlı olarak dikiş izi ters T şekilli olabilmektedir. Bu dikişler estetik teknikle atıldığı için çoğu zaman kabul edilebilir incelikte olmaktadır.

ÜCRETSİZ Randevu ve Bilgi Formu

Size özel fırsatları kaçırmayın!

    Whatsapp