fbpx
(0212) 234 34 91
0541 586 29 79
info@babuccu.com

Lazer Liposuction


Yağ Alma (Liposuction)

Lazer liposuction’un klasik liposuction tekniklerine üstün bir takım özellikleri mevcuttur ve bu sebeple günümüzde hastalarımız tarafından sıklıkla kullanımı talep edilmektedir. Lazer liposuctionda deri altına kanül ile bir lazer probu gönderilmekte ve bu lazer probu sayesinde yağ dokusu minik parçalara ayrılarak vücut dışına alınmaktadır. Ancak lazer liposuction’un en üstün olduğu kısım ise ciltte belirgin bir sıkılaşma sağlamasıdır.

Güvenli
İzsiz
Zahmetsiz
Sıkı Görünüm
Sosyal Hayatınıza Hızlıca Geri Dönün

 

Normal şartlarda klasik liposuctionda deri altında konumlanmış yağ dokusu boşaltılır ancak deriye müdahale edilmez. Bu sebeple altı boşalan deri vücuda göre bir miktar bol kalır. Ameliyat sonrası iyileşme döneminde bol kalan deri sıkılaşarak altındaki dokulara adapte olur. Bu sebeple klasik liposuction sonrasında sonuçlar birkaç hafta ile birkaç ay içerisinde net olarak ortaya çıkmaktadır.

Oysa ki, lazer liposuctionda yağlar klasik liposuction’daki etkinlikle boşaltılır, buna ek olarak ameliyat esnasında lazer ışını ile cilt sıkılaştırılarak sonuçlar çok çabuk bir sürede alınmış olur. Liposuction gibi hastalarımızın yüksek motivasyonla olduğu ameliyat sonrasında sonuçların kısa sürede alınması ile hastalarımızda yüksek bir tatmin ve mutluluk oluşmaktadır.

ÜCRETSİZ Randevu ve Bilgi Formu

Size özel fırsatları kaçırmayın!

    Whatsapp