fbpx
(0212) 234 34 91
0541 586 29 79
info@babuccu.com

Genital Organ Estetiği


Genital organ estetiği kadın ve erkek hastalarımızda uygulanmaktadır.

Kadınlarda yapısal olarak ya da normal doğum sonrasında vajina genişlemesi sık karşılaşılan bir tablo olarak karşımıza çıkar. Normal ölçülerden daha geniş bir vajen hastalarda özgüven kaybı, cinsel isteksizlik veya cinsellikten keyif alamama gibi durumlar ile sonuçlanabilmektedir. Bu gibi durumlarda vajina daraltılması işlemi ile rahatlıkla vajen normal genişliğine getirilebilmekte, bu sayede tablonun beraberinde getirmiş olduğu negatif etkilere de çözüm sağlanabilmektedir.

Kadınlar için sorunlu bir bölge olma ihtimali olan diğer bir alan ise cinsel organın dış dudaklardır. Dış dudakların normalden daha ince olması yaşlılık bulgusu olarak karşımıza çıktığı için yapısal olarak dar olan dış dudakların yağ enjeksiyonu teknikleriyle doldurularak hacimli hale getirilmesiyle hastalarda belirgin bir özgüven artışı olduğu gözlenmiştir. Dış dudaklar ile ilgili bir diğer olası sorunlu durum ise dış dudakların normale oranla daha uzun olmasıdır. Bu tabloda cinsel ilişki esnasında dış dudaklar içeri doğru kıvrılabilmekte ve kişiye önemli oranda acı verebilmektedir. Normalden uzun olan dış dudaklar kısaltılarak bu durum rahatlıkla çözüme kavuşturulabilmektedir.

Genital estetik yaygın bir yanlış kanaatin aksine erkek hastalar için de uygulanabilmektedir. Erkek hastalarda en sık uygulanan genital estetik penise hacim kazandırma işlemidir. Günümüzde çok sayıda erkek tarafından talep gören bu teknikle penise yağ enjeksiyonu yapılmakta, bu sayede eskiye oranla daha yüksek hacimli bir penis elde edilmektedir. Bu ameliyatı olan hastalarımızda yüksek oranda memnuniyet geri bildirimi yapılmıştır.

ÜCRETSİZ Randevu ve Bilgi Formu

Size özel fırsatları kaçırmayın!

    Whatsapp