fbpx
(0212) 234 34 91
0541 586 29 79
info@babuccu.com

El Estetiği


Kişiler yaşlandıkça vücutlarında ve ciltlerinde önemli değişiklikler olmaktadır. Zaman içerisinde deri altı yağ dokusu azalmakta, alt deri incelmekte ve deri elastikliğini yitirmektedir. Tüm bunların etkisiyle deride kırışıklıklar oluşmakta ve alttaki yapılar daha belirgin hale gelmektedir.

El sırtı yapısı gereği ince bir yağ dokusuna sahiptir. Bunun yanı sıra, yağ dokusunun hemen altında karmaşık bir kemik, tendon ve damar kompleksi bulunmaktadır. Bireyler yaş aldıkça el sırtı derisi incelmekte, kırışıklıklar artmakta, alttaki tendon, kemik ya da damar gibi yapılar çok daha belirgin hale gelmektedir. Bunların sonucu olarak tipik bir yaşlanmış el görünümü ortaya çıkmaktadır.

Yaşlanmış bireyler vücutlarındaki değişiklikleri kıyafetleri ile örtebilmekte; dolgu, botox ya da yüz germe gibi işlemler ile yüz bölgesindeki yaşlanma etkilerini yok edebilmektedir. Bu durumda eller kişinin gerçek yaşını ortaya çıkartan bir bölge olarak kişileri mutsuz edebilmektedir.

Mikroyağ enjeksiyonu tekniği ile önemli düzeyde inceltilen yağ dokusu elde cilt altına enjekte edilerek incelmiş yağ katmanı kalınlaştırılabilmektedir. Buna ek olarak enjekte edilen yağ dokusu içerisinde bulunan kollajen ve kök hücrelerin varlığı sebebiyle derinin nemlenmesi artmakta, kalitesi yükselmekte ve yaşlılığın beraberinde getirmiş olduğu etkiler önemli oranda geri çevrilebilmektedir.

ÜCRETSİZ Randevu ve Bilgi Formu

Size özel fırsatları kaçırmayın!

    Whatsapp